Jastëk Dekorues I Bardhë Me Të Zezë Dizajn “Hello Gorgeous” 28×28 Cm

3.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1171875 Kategori:

Përshkrim

Jastëk Dekorimi Dimëror, I Njëanshëm, I Bardhë Me Dizajn Të Vijës Së Fletë Ari Dhe Kornizë Të Zezë Me Mesazh Ari.
Ngjyra Ari I Zi I Bardhë
Materiali Poliestër
Gjatësia X Gjerësia X Lartësia 28x28x10Cm