Shilte Karrige E Rrumbullaket Me Flok Të Gjatë I Bardhë 34 Cm

2.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1167967 Kategori:

Përshkrim

Jastëk Karrige Për Dekorim Dimëror, I Njëanshëm Pa Zinxhir, Lesh Ngjyrë Të Bardhë.
Jep Një Ndjenjë Ngrohtësie Në Hapësirë ​​Dhe Rehati Në Sediljet!
Ngjyra I Bardhë
Materiali I Produktit Poliestër