Jastëk Dekorues Në Formë Fytyre E Maces 38x40x12 Cm

3.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1169572 Kategori:

Përshkrim

Jastëk Dekorativ I Njëanshëm Me Model Fytyre Mace.
Jastëkët Me Dizajne Gazmore Rinovojnë Çdo Hapësirë ​​Të Shtëpisë Apo Dhomës Së Fëmijëve Lehtë Dhe Ekonomikisht.
Materiali Poliestër
Gjatësia X Gjerësia X Trashësia 38x40x12 Cm