Jastëk Outdoor Ngjyrë Bezhë & Kafe 50x60x14 Cm

7.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1146763 Kategori:

Përshkrim

Jastëk Dyshemeje Në Natyrë, Dekorim Veror, Ngjyrë Kafe Ngjyrë Bezhë, Me Dy Anë Pa Zinxhir. Bërë Nga Pëlhura Rezistente Ndaj Ujit.
Jastëkët E Dyshemesë Krijojnë Një Ndjenjë Relaksi Dhe Në Të Njëjtën Kohë Krijojnë Vende Shtesë Në Hapësira Të Vogla Ose Të Kufizuara. Rinovoni Kopshtin, Tarracën Ose Ballkon Tuaj Me Ngjyra Të Bukura, Lehtë Dhe Ekonomikisht.
Ngjyrë Kafe Bezhë
Materiali Poliestër
Gjatësia X Gjerësia X Trashësia 50x60x14 Cm