Jastëk Dekorues Pom Pom Portokalli 50x30x11 Cm

4.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1174148 Kategori:

Përshkrim

Jastëk Dekorimi Veror Me Model Pllaka Në Nuanca Portokalli Me Pom Pom Në Qoshe, Të Dyanshëm Me Zinxhir.
Jastëkët Rinovojnë Hapësirën Tuaj Me Një Lëvizje, Lehtësisht Dhe Ekonomikisht, Në Kombinim Me Shumëllojshmërinë E Madhe Të Gjuajtjeve Dhe Perdeve!
Ngjyra Portokalli
Materiali Poliestër
Gjatësia X Gjerësia X Trashësia 50x30x11 Cm