Komardare Për Fëmijë Çiklamin Në Formë Petulle 89x84x23 Cm

2.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1151887 Kategori:

Përshkrim

Komardare e fryrë ideale për fëmijë dhe jo vetëm model i donutëve dhe ngjyrën rozë.
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 89x84x23 cm
Mosha e rekomanduar 9 vjeç e lart. * KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.