Kapele Kafe Me Thurje Unisex Me Shirit Të Zi 59

2.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1177593 Kategori:

Përshkrim

Aksesorë verorë, kapele kashte unisex me fund të thurur, tel tërheqës dhe fjongo të gjerë të zezë.
Madhësia: 59
Diametri me kornizë: 37 cm
Ngjyra Kafe
Materiali i produktit Mat