Kokrra Berries Të Kuqe Me Kapëse 14×12 Cm

1.79

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1145550 Kategori:

Përshkrim

Stoli i Krishtlindjeve me kapëse, degëz me manaferrat e kuq.
Kombinoni modele të njëjta ose të ndryshme për një prekje magjepsëse festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E kuqe
Gjatësia x Gjerësia 14×12 cm