Karamele Dekorative E Kuqe Me Pika 9 Cm 3 Copë

1.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1098079 Kategori:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, ëmbëlsirat, pikat e kuqe, me shkëlqim, të bardha, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E Bardhë e Kuqe
Materiali i produktit Plastike
3 copë