Kuletë Shkolle Holografike “Be You Tiful” Me Zinxhir 20x6x4 Cm

1.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1195922 Kategori:

Përshkrim

kuletë shkolle holografike me print dhe zinxhir Be you tiful. Ideale për nxënësit fillorë dhe adoleshentët.
Materiali Pëlhurë sintetike
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 20x6x4 cm