Kuletë Shkolle Mini Holografike “Fab Life” Me Zinxhir 18.5x3x4 Cm

1.29

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1195920 Kategori:

Përshkrim

Kuletë shkolle mini jeshile holografike me print dhe zinxhir Fab Life. Ideale për nxënësit fillorë dhe adoleshentët.
Materiali Pëlhurë sintetike
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 18.5x3x4 cm