Kuletë Shkolle Mini Me Xixa Blu Me Zinxhir 18.5x3x4 Cm

0.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1195810 Kategori:

Përshkrim

kuletë shkolle mini shkëlqim i zi blu me zinxhir. Ideale për nxënësit fillorë dhe adoleshentët.
Ngjyra Blu e Zezë
Materiali Pëlhurë sintetike
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 18.5x3x4 cm