Këllëf Jastëku Dekorativ Velvet Kafe 45×45 Cm

2.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1142703 Kategori:

Përshkrim

Këllëf Jastëk Për Dekorimin E Dimrit Kadife, I Njëanshëm Me Zinxhir Në Ngjyrë Kafe.
Zgjidhni Nga Një Larmi Ngjyrash Dhe Modelesh Për Të Ndryshuar Dekorin Sipas Hapësirës Dhe Stilit Tuaj Personal!
Ngjyrë Kafe
Materiali Poliestër
Gjatësia X Gjerësia 45×45 Cm