Kambana Dekorative Të Bardha Me Xixa 11 Cm 3 Copë

1.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1132651 Kategori:

Përshkrim

Set me stolitë e pemës së Krishtlindjes, kambanat, të bardha, të shpuara, me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve vjen në jetë!
Ngjyra E bardhë
Materiali i produktit Plastike
3 copë