Kambana Dekorative Të Kuqe Me Xixa 11 Cm 3 Copë

1.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1132648 Kategori:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, kambanat, të kuqe, të shpuara, me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike
3 copë