Kambana Dekorative Ngjyrë E Bardhë Me Xixa & Mat 6 Cm 4 Copë

2.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1142769 Kategori:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, kambanat e bardha të ylbertë, me shkëlqim dhe shkëlqim, me hark argjendi, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E bardhë
Materiali i produktit Plastike
4 copë