Krehër Për Fëmijë Unicorn 12 Cm

2.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1194284 Kategori:

Përshkrim

Krehër flokësh në formë njëbrirësh me veshë dhe brirë.
Ngjyra E Bardhë
Materiali Plastikë
Diametri x Lartësia 7×4.5×12 cm