Stalaktite Dekorative Kaf Me Xixa & Mat 8 Cm 18 Copë

1.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1156368 Kategori:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, stalaktitet ngjyrë kafe / bronzi, mat, me shkëlqim dhe me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Kafe
Materia