Kufje Rozë Extra Bass 1.2 M

3.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1186164 Kategori:

Përshkrim

Kufje pa duar me mikrofon, bas shtesë me cilësi të lartë për tingull unik. Ato janë të përshtatshme për celularë, tableta, MP3 & MP4. Ata kanë një kabllo të rrumbullakët 120 cm dhe 2 palë jastëkë – silikone për kufjet.