Kurorë Dekoruese Lule Të Bardha Me Gjethe Jeshile 180 Cm

4.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1159227 Kategori:

Përshkrim

Kurorë Pranverore E Zbukuruar Me Lule Të Bardha Barbarozë Dhe Gjethe Jeshile.
Varni Kurora Brenda Dhe Jashtë Shtëpisë, Kombinoni Modele Të Ndryshme Dhe Mirëpritni Pranverën!
Ngjyra E Gjelbër E Bardhë
Materiali I Produktit Plastike