Kuti Dekorative Home Sweet Home 19x14x10 Cm

2.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1198140 Kategori:

Përshkrim

Kuti druri magazinimi me kapak, zemër dekorative me hark dhe shtypje Home Sweet Home.
Materiali Dru
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 19.5×14.5×10 cm