Laps Portamina Me Ngjyra 0.7 Mm 5 Copë

0.69

Ka stok

Kodi JUMBO: 1143102 Kategori:

Përshkrim

Paketa përfshin 5 lapsa të zbukuruar me këshilla rezervë në 5 ngjyra të ndryshme blu, vjollce, rozë, të verdhë dhe jeshile. Diametri I majës: 0.7 mm
Ngjyra Blue Yellow Lakra Purple Pink
5 copë
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.