Libër Ngjyrosje A4 “Sirenë” 32 Fl

1.29

Ka stok

Kodi JUMBO: 1188272 Kategori:

Përshkrim

Libër për ngjyrosje A4 për vajza me faqe të para-shtypura bardh e zi me modele sirenash. Libri ka 32 faqe dhe madhësi A4.
Gjinia Vajze
Madhësia e fletores A4