Drita Dekorative Perde Led Shumëngjyrëshe Indoor 200 Drita Me Kabull Të Tejdukshëm 5 M

12.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1170163 Kategori:

Përshkrim

Dritat LED të Krishtlindjeve ideale për të dekoruar pemën e Krishtlindjes dhe të gjithë shtëpinë. Ata krijojnë një atmosferë unike të Krishtlindjeve!
Punon në 220-240V. Gjatësia e Perdes: 100 cm. Nuk mund të zëvendësohet.
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 12 vjeç.
Ngjyra e llambës Shumëngjyrëshe
Shumë llamba 200
Ngjyra e kabllot Transparente
Gjatësia 5 m
E zgjerueshme PO
Programet JO
Largësia nga Drita e Parë 300 cm
Përshtatshmëria e hapësirës Brendshme / Jashtë (IP44)