Lodër Për Fëmijë Televizor 23×23 Cm

12.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1200730 Kategori:

Përshkrim

Një projektor i ndritshëm në formën e një TV me përfaqësime të animuara të Kafshëve me ngjyra të ndritshme dhe muzikë të butë ninullë. Ka një buton On / Off dhe një dorezë praktike.
Gjinia Djalë Vajzë
Materiali Plastikë
Mosha e sugjeruar 6 muaj e sipër
Dimensionet e paketimit 25x7x27 cm