Lule Dekorative Trëndafil I Kuq Me Pika Vese 75 Cm

1.79

Ka stok

Kodi JUMBO: 1041072 Kategori:

Përshkrim

Degë dekorative me kërcell të gjatë trëndafili të kuq me pika vese.
Kombinoni modele dhe madhësi të ndryshme për të dekoruar çdo cep të shtëpisë!
Ngjyra E Kuqe
Materiali Plastikë