Lule Dekoruese Bonsai Në Vazo Qeramike E Bardhë Me Dizajn “See You Again” 33 Cm

6.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1173235 Kategori:

Përshkrim

Lule Dekorative Me Pemë Bonsai Me Fruta Të Kuqe Në Vazo Me Lule Ecru 9 X 8.5 Cm
Kombinoni Modele Dhe Lloje Të Ndryshme Bimësh Për Të Dekoruar Hapësirën Tuaj!
Ngjyra Ecru Green
Materiali Plastike Qeramike
Diametri X Lartësia 9 X 33 Cm