Lule Krishtlindje Gold Me Xixa 15 Cm

0.39

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1145559 Kategori:

Përshkrim

Dega e Krishtlindjeve me lule të artë.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra Ari
Diametri x Lartësia 8.5×15.5 cm