Lule Krishtlindje Gold Me Xixa 17 Cm

0.59

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1120085 Kategori:

Përshkrim

Dega e Krishtlindjeve me lule të artë.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra Ari