Lule Krishtlindje E Kuqe Me Xixa 16 Cm

0.39

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1133898 Kategori:

Përshkrim

Dega e luleve të Krishtlindjeve me shkëlqim të kuq.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike