Lule Krishtlindje E Kuqe Me Xixa 18 Cm

0.59

Ka stok

Kodi JUMBO: 1145561 Kategori:

Përshkrim

Lule e Krishtlindjeve në të kuqe me gjethe të gjera me shkëlqim.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E kuqe