Lule Dekoruese Me Gjethe Jeshile E Varur Me Lule Të Vogla Të Bardha 110 Cm

3.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1188428 Kategori:

Përshkrim

Degë Dekorative Me Gjelbërim Të Varur Me Lule Të Vogla Të Bardha.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Në Një Vazo Dhe Dekoroni Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra E Gjelbër
Materiali I Produktit Plastike