Lule Dekoruese Me Gjethe Jeshile E Varur Me Lule Të Vogla Lejla 110 Cm

3.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1188429 Kategori:

Përshkrim

Degë Dekorative Me Gjelbërim Të Varur Me Lule Të Vogla Lejla.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Në Një Vazo Dhe Dekoroni Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra E Gjelbër, Lejla
Materiali I Produktit Plastike