Lule Krishtlindje Ngjyrë Shampanje Me Dantellë & Kapëse 25 Cm

1.29

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1159624 Kategori:

Përshkrim

Stoli i Krishtlindjeve, lule me kapëse, ari me shkëlqim dhe dizajn dantelle.
Kombinoni modele të ndryshme për një prekje joshëse të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve
Ngjyra Shampanjë
Gjatësia x Gjerësia 25×13 cm