Lule Krishtlindje Gold Me Kapëse 25 Cm

1.29

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1148651 Kategori:

Përshkrim

Stoli i Krishtlindjeve, lule me kapëse, ari Aleksandri me shkëlqim.
Kombinoni modele të ndryshme për një prekje joshëse të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra Ari
Gjatësia x Gjerësia 25×14 cm