Lule Krishtlindje Lejla Me Xixa 18 Cm

0.89

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1120081 Kategori:

Përshkrim

Dega e Krishtlindjeve me kërcell të shkurtër, kon pishe me shkëlqim ngjyrë vjollce, dhuratë.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra lejla