Makinë Llogaritëse “Urban” E Bardhë Me 10 Shifra

4.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1022891 Kategori:

Përshkrim

Llogaritësi me panel diellor të integruar që zgjat jetëgjatësinë e baterisë me rrezet e diellit, ekran të madh të pjerrët të lehtë për t’u lexuar, memorie me 4 funksione dhe mbyllje automatike. Funksionon me 1 bateri LR44 (përfshirë). Përmban udhëzime.
Gjatësia x Gjerësia: 15×20 cm
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 5 vjeç.