Dekoruese Druri Me Gurë. Shkopinj Aromatik & 2 Qirinj Në Gota 39 Cm

5.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1092587 Kategori:

Përshkrim

Paketa Përmban Një Bazë Druri Të Zezë 39×16 Cm, 2 Qirinj Në Gota Qelqi 5×3 Cm, Një Enë Qelqi Të Zezë Për Hapësirë ​​Aromatike 8.5×8 Cm, 6 Shkopinj Dhe Vajra Dekorative Me Mesazhe.