Mbajtëse Qiriri Shandan Metalik I Zi 14×8 Cm

1.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1191210 Kategori:

Përshkrim

Shandan Dekorativ, I Zi Metalik, Me Bazë Të Rrumbullakët Dhe Kuti Për Diametër Qiri 2 Cm.
Ngjyra E Zezë
Materiali I Produktit Metalike
Diametri X Lartësia 8×14 Cm