Mbajtëse Qiriri Qelqi Në Formë Zemër E Kuqe 7.5 Cm

0.59

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1050329 Kategori:

Përshkrim

Mbajtëse Qiriri Qelqi Dekorative E Kuqe E Kuqe Me Formë Zemre.
Kombinoni Ngjyra, Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Një Dekorim Unik!
Ngjyra E Kuqe
Materiali Qelqi
Diametri X Lartësia 7.5×3 Cm