Mbajtëse Telefoni Kundra Ujit E Zezë 19.5×11.5 Cm

1.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1157868 Kategori:

Përshkrim

Kase rezistente ndaj ujit, mbron telefonin nga pikat e ujit, pluhurit dhe rërës. Me një kordon praktik për ta varur në qafë.
Materiali: PVC.
Gjatësia x Gjerësia 19.5×11.5 cm