Mbrojtëse Veshësh Gëzof I butë Pink

3.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1200170 Kategori:

Përshkrim

Aksesorë veshjesh dimërore, për veshë mbrojtës vajzash nga gëzofi i butë rozë me paleta me hark dhe argjend.
Gjinia Vajzë
Ngjyra Rozë
Materiali Poliestër