Mbulesë Divani Velvet Bezh 130×160 Cm

7.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1172713 Kategori:

Përshkrim

Hedhje dekorimi dimëror, pëlhurë kadifeje ngjyrë bezhë. Jashtëzakonisht e butë në prekje dhe një pajisje shtesë e ngrohtë.
Ngjyrë Bezhë
Materiali Poliestër
Gjatësia x Gjerësia 130×160 cm