Mini Freskuese Për Celularë Micro Usb

0.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1141528 Kategori:

Përshkrim

Mini ventilator për celular, i vogël dhe i lehtë për t’u përdorur. Lidheni atë në portën USB. Është i lëvizshëm, mund ta merrni me vete kudo.