Vizore Prehëse Ngjyre E Zezë Për Zyre 32×4.5 Cm

1.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1182540 Kategori:

Përshkrim

Prerës zyre me sundimtar për prerje të rreshtuar, i lehtë për tu trajtuar, teh i qëndrueshëm, i lehtë dhe i lëvizshëm, me aftësinë për të prerë deri në 3 fletë. E nevojshme në zyrë, ideale për letra dhe fotografi.
Ngjyra E zezë
Materiali Plastike
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç
Gjatësia x Gjerësia 32×4.5 cm