Ngjitëse Muri Dekorative Flutura Zeza & Silver 25×25 Cm

1.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1188218 Kategori:

Përshkrim

Ngjitëse Dekorative Të Murit, Flutura Të Zeza / Gri, Me Shkëlqim Argjendi Dhe Gurë Në Qendër.
Paralajmërim: Mundësia E Heqjes Së Bojës Kur Hiqni Murin. Produkti Është Vetëm Për Përdorim Dekorativ. Mbajeni Larg Fëmijëve.
Ngjyrë Argjendi I Zi
Materiali I Produktit Plastike
Gjatësia X Gjerësia 25×25 Cm