Ngjitëse Muri Dekorative Pasqyrë Zane Me Yje 20×24 Cm 8 Copë

1.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1190491 Kategori:

Përshkrim

Ngjitëse Pasqyra Akrilike, Zanë 10×18 Cm Dhe Yje. Dekoroni Muret Ose Pajisjet Tuaja!
Paralajmërim: Mundësia E Heqjes Së Bojës Kur Hiqni Murin. Produkti Është Vetëm Për Përdorim Dekorativ. Mbajeni Larg Fëmijëve.
8 Copë
Dimensionet E Paketës 20×24 Cm