Orë Me Zile Silver Me Fushë Të Bardhë 9 Cm

1.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1104570 Kategori:

Përshkrim

Materiali: Plastike – Qelqi.
Punon Me 1 Lloj Baterie Aa 1.5 V (R6 / Aa) (Nuk Përfshihet)Orë Alarmi E Rrumbullakët, Me Kornizë Argjendi Dhe Numra Të Mëdhenj Të Zi.
Ngjyra Argjendi I Zi
Materiali I Produktit Plastike