Orë Tavoline Silver Me Fushe Të Bardhë 15 Cm

3.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1187304 Kategori:

Përshkrim

Orë Tavoline Dekorative, Alumini Me Tregues Argjendi. Ka Një Këmbë Për Të Qëndruar Dhe Një Prizë Për Montim Në Mur. Punon Me 1 Bateri Aa (Nuk Përfshihet).
Ngjyra Argjendi
Materiali I Produktit Alumini
Diametri X Lartësia 15×4 Cm