Peme Druri Dekorative E Varur Me Zile 45 Cm

1.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1185242 Kategori:

Përshkrim

Pemë dekorative prej druri e varur e Krishtlindjeve me Santa Claus, kon pishe dhe zile të ndryshkur.
Materiali i produktit Dru
Gjatësia x Gjerësia 12.5×45 cm